Je jedno či chcete schudnúť zopár kíl alebo si udržať svoju súčasnú hmotnosť, mali by ste mať vždy po ruke zdravé snacky na prípady, kedy budete mať chuť na nejaký “pamlsok”. Konzumáciou zdravého snacku zabezpečíte organizmu kvalitnú výživu, ktorá zvýši Vašu energiu, pomôže Vám byť viac produktívnými a hlavne Vás ubráni od konzumácie nezdravých, mastných a cukrami preplnených potravín.

Predstavme si zopár produktov, ktoré vás určite nesklamú.

POP Corners sú chutné proteínové čipsy bez GMO, lepku a transmastných kyselín, predstavujúce novú generáciu chrumkáčov pre fajnšmekrov. Svojím zložením sú neporovnateľné so sortimentom štandardných čipsov zo supermarketu. Jeden sáčok obsahuje  až 27,4 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k udržaniu zdravých kostí. Chrumkáče POP Corners sú vhodné pre športovcov, pre ľudí so zdravým životným štýlom, dokonca aj pre ľudí v diéte. Taktiež sú sú skvelým proteínovým snackom pre každého, kto chce zvýšiť denný príjem bielkovín.

Zdroj: https://www.dajsisnack.sk/

SIMPLY 7 sú vytvorené z jednoduchých ingrediencií, ktoré sú mimoriadne chutné. Žiaden lepok, farbivá, tuky a konzervanty. Môžete si ich vychutnávať bez pocitu viny a sú vhodné aj pre vegetariánov či alergikov s bezlepkovou diétou. Jednoducho čistá chuť zdravých snackov pre každého.

HiQ, už z názvu samotných produktov vyplíva, že spracovanie surovín pre prípravu produktov je na vysoko kvalitnej úrovni. Chrumkavé, bezlepkové tyčinky zo strukovín si už po prvom vyskušaní obľúbi každý. Obsahujú zdraviu prospešné OMEGA 3 a 6 mastné kyseliny a dokonca sú pripravované bez laktózy, čo ocenia ľudia trpiaci alergiou. Na ich výrobu je používaný repkový olej, lisovaný za studena, ktorý si zachováva veľké množstvo telu prospešných látok. Z produktového katalógu si môžeme vybrať rôzne príchute ako napríklad šošovica, chia, repa, cícer či hrach v kombinácii s makom alebo chili. Okrem slaných snackov si môžete pochutiť na sladkostiach bez tuku a cukru, ktoré sú ideálnou náhradou pre milovníkov čokolády. Ocenia ich aj študenti pri učení, pretože hroznový cukor obsiahnutý v zložení pomáha pri koncentrácii a dodáva energiu pri vzdelávaní. 

Zdroj: https://www.dajsisnack.sk/

Svetové značky svetových chutí nájdete na eshope www.dajsisnack.sk ale aj v  kamenných predajniach DM drogérie. 

Chrumkáče bez výčitiek pre každého….